2011

PRESTASI PENYERTAAN DALAM PERTANDINGAN

Aktiviti / Pertandingan

:

SIBU AGE GROUP SWIMMING CHAMPIONSHIP

Peringkat

:

Bahagian

Tarikh

:

13.01.11-16.01.11

Pengelola

:

Persatuan Renang Amatur Sibu

Tempat

:

Kolam Renang Bukit Lima

Bilangan peserta

:

7

 

Bil

Nama Peserta

Kelas

Acara(Jika Berkenaan)

Pencapaian

1

ALEX TIONG SIE HUNG

3A1

1500 m freestyle

Gold( record breaker 17:36,10)

 

 

 

200m Breaststroke

Gold

 

 

 

200 m Ind. Medley

Gold (record breaker 2:22,39)

 

 

 

100 m Butterfly

Gold (record breaker 1:02,67)

 

 

 

200 m Backstroke

Gold (record breaker 2:20,49)

 

 

 

400 m freestyle

Gold

 

 

 

50 m Breaststroke Men

Gold

 

 

 

100 m backstroke

Gold (record breaker 1:05)

 

 

 

400 m Ind. Medley

Gold(record breaker 5:00.11)

 

 

 

50 m Butterfly

Gold (record breaker 28,55)

 

 

 

4*100 m Freestyle

Gold

 

 

 

200 m Freestyle

Gold(record breaker 2:06,17)

 

 

 

50 m backstroke

Gold(record breaker 30,22)

 

 

 

100 m Breaststroke

Silver

 

 

 

200 m Butterfly

Gold(record breaker 1:23,11)

 

 

 

50 m freestyle

Gold(record breaker 26,21)

 

 

 

4*100 m Medley

Gold(new record 4:44,40)

 

 

 

 

 

2

TIONG HUO FATT

3A2

200m Breaststroke

Silver

 

 

 

100 m Freestyle

Silver

 

 

 

200 m Ind.Medley

Silver

 

 

 

200 m Backstroke

Silver

 

 

 

400 m freestyle

Silver

 

 

 

50 m Breaststroke Men

Silver

 

 

 

100 m backstroke

Medal

 

 

 

400 m Ind. Medley

Silver

 

 

 

4*100 m Freestyle

Gold

 

 

 

200 m Freestyle

Medal

 

 

 

50 m backstroke

Medal

 

 

 

100 m Breaststroke

Gold

 

 

 

50 m freestyle

Medal

 

 

 

4*100 m Medley

Gold(new record 4:44,40)

 

 

 

 

 

3

LAU SIN GEI

3A2

100 m freestyle

Medal

 

 

 

100 m butterfly

Silver

 

 

 

200m backstroke

Medal

 

 

 

4*100 m Freestyle

Gold

 

 

 

4*100 m Medley

Gold(new record 4:44,40)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

WILSON SIA ING SING

3A2

200 m  Breastroke

Medal

 

 

 

200 m Ind. Medley

Medal

 

 

 

100 m Butterfly

Medal

 

 

 

400 m freestyle

Medal

 

 

 

50 m Breaststroke Men

Medal

 

 

 

400 m Ind. Medley

Medal

 

 

 

50 m Butterfly

Medal

 

 

 

4*100 m Freestyle

Gold

 

 

 

100 m Breaststroke

Medal

 

 

 

200 m Butterfly

Silver

 

 

 

4*100 m Medley

Gold(new record 4:44,40)